Uzman Uygulayıcılar

Uzman Uygulayıcılar

Master Builders Solutions markası pazar öncüsü ürünlerin bir bütününden daha fazlasını temsil etmektedir. Master Builders Solutions’ın küresel danışman topluluğu Dünya çapında sayısız inşaat projelerinden elde edilen kapsamlı uzmanlığıyla, inşaat, bakım ve renovasyon için kalite, verimlilik ve güvenliği geliştirme konusunda teknik öneriler, yerinde özel destek ve ürün eğitimi sağlayarak uzman uygulayıcılara bütünleşik yaklaşımlar sunar.
İşlevler ve Uygulamalar
Çözümler
Onarım ve Güçlendirme

Uzmanlarımız yapıların yaşam sürelerini uzatmak, yapısal bütünlüğü yeniden oluşturmak maksadıyla, bozulmanın esas nedenlerini tanımlamak için yüzeysel hasarların ötesine bakmamız gerektiğini bilir. Projenin başından itibaren müşterilerimizle iletişim kurarak, uzatılmış servis ömrü ve hizmeti garantileyerek müşterilerimizin daha başarılı olmasına yardım eden, şantiye koşullarına uygun tasarlanmış kişiye özel ve sürdürülebilir sistem stratejilerini geliştirir.
Master Builders Solutions’ın yapı ürünleri uzun süreli muhafaza ve en etkin yenilemeyi oluşturan amaca yönelik sistemleri kurmak için formüle edilmiştir. Hızlı kürleşen tamir harçlarından çatlakları onarmak için beton sağlamlaştırıcılarına, yenim önleyicileri ve koruyucu kaplamalarına kadar teknolojik olarak ileri olan ürünlerimizin ulusal ve / veya uluslararası standartların şartlarıyla uyumluluğu bağımsız olarak test edilmiştir.
MasterEmaco
MasterProtect
MasterInject
Zemin Sistemleri
BASF, yer kaplaması uygulamalarının büyük bir bölümünde kişiye özel çözümlerde uzmanlaşmıştır. Üstün kalite MasterTop ve Ucrete kusursuz zemin kaplama sistemlerimiz hem dekoratif hem de endüstriyel amaçlar içim formüle edilmiştir ve hem bireysel performansa hem de maliyet, zaman kısıtları ve üretim verimliliği gibi zemin kaplama uygulayıcıları tarafından karşılaşılan teknik kriterlere odaklanmıştır.
Master Builders Solutions markasının bir parçası olan kapsamlı MasterTop ürün ailesi yüksek performanslı poliüretan ve epoksi yer kaplaması sistemlerini içerir. Bu önceden paketlenmiş sıvı uygulamalı ve hızlı kürleşen reçineler ayakta iken uygulanabilir olmalarıyla kolay ve hızlı uygulamaya olanak sağlarlar. Çoğu sektöre uyumlu olarak konforlu, uzun süreli ve basit monokromdan son derece yaratıcı dekoratif etkilere kadar çekici özellikleri barındırırlar.
İleri Ucrete endüstriyel yer kaplamalarımız uzun süreli dayanıklı çözümlerde bir adım ileriye gitmektedir. Yiyecek ve içecek, kimya ve ilaç endüstrisinde yaygın kullanımıyla Ucrete agresif kimyasallara, mekanik ve termal şoklara sürekli maruz kalan zeminler için idealdir. Ucrete doğru miktarlarda önceden paketlenmiş olarak gelir ve performans optimizasyonu için özel olarak sertifikalandırılmış BASF uygulayıcıları ile kapsamlı eğitim de sağlanır.
BASF’nin küresel teknik destek takımları uygulamanın hızının ve hızlı servisin gerekli olduğunubilmektedirler. Tecrübeli teknisyenlerimiz projenin planlama aşamasından itibaren uygulayıcılarla birlikte çalışırlar. Ürünün tüm yaşam süresini hesaba katarak, her bir müşterinin ve endüstrinin ihtiyacına uygun en güvenilir, sürdürülebilir ve hesaplı zemin kaplaması çözümünü seçerler.
MasterTop
Ucrete
Su yalıtımı
İster zemin üstü ya da altı olsun, bütün bina yapıları yağmur suyu, rutubet, hidrostatik basınç ve zaman içerisinde yapının uzun süreli bütünlüğüne engel olabilecek kirli sular şeklindeki istenmeyen suyun tahrip edici gücüne maruz kalır. Bu problemlerin çoğu genellikle ya da kısmen detayların birleştiği yapının yüzeyindeki eklem yerlerinde ortaya çıkar. Bu bağlantıların tasarım aşamasındayken dikkatle değerlendirilmesi yaşam süresini uzatır ve uzun süreli yapısal hasarlara neden olan çatlak ve akıntıları sınırlandırır.
Master Builders Solutions markası altında, dünyada önde gelen MasterSeal elle ve püskürtülerek uygulanan su geçirmez sıvı membranlar portföyü zemin altı yapılar, çatılar, endüstriyel tesisler, rezervuarlar, su kaynakları tesisleri, trafik tabliyeleri, otoparklar dahil her türlü inşaatların su sızıntılarını ve nem girişlerini durdurmak için formüle edilmiştir.
BASF’nin su yalıtım uzmanları herhangi bir inşaat veya yenileme projelerinde etkin su yalıtımı ve rehabilitasyonu için özgün ve kapsamlı bir sistem yaklaşımı sunar. Küresel danışmanlarımız uygulamaları, üretim verimliliğini ve güvenliği artırmak için su yalıtımı ürünlerinin doğru kombinasyonları seçerek, destek ve eğitim sağlayarak, projenin başlangıcından itibaren özel çözüm geliştirene kadar yatırımcılarla, mal sahipleriyle, belirticilerle ve uygulayıcılarla çalışırlar.
Uzman su yalıtım uygulayıcıları bir dizi sıvı ürünü yapının bütün kısımlarını ve özelliklerini kaplayan su geçirmez solüsyona çevirirler. Yalnızca ürünün doğru bir kombinasyonuyla ve uzman ve profesyonel uygulama ile su yalıtımı problemi, işlem gören yapıda uzun servis süresi ile sonuçlanacak şekilde etkin olarak çözülebilir.
MasterSeal

İlgili Çözümler