İlaç Endüstrisi

İlaç Endüstrisi

Minimum maliyet ve aksama süresiyle hızlı onarım çözümleri
Master Builders Solutions ağır kimyasal ve aşınma direncinin ayrıca hızla tekrar hizmet verebilmenin önemli olduğu ilaç endüstrisinde, yüzey (kaplamaları), hızla kuruyan onarım harçları ve kimyasallara dirençli sistemler konusunda geliştirdiği ürün portföyüyle ilaç endüstrisine çözüm üretmeye dvam ediyor. Yüksek performanslı kaplamalarımız temizlikte kullanılan yüksek seviyedeki agresif sıvılar ve kimyasallar için güçlü bir koruma sağlar.
Hızla kuruyan onarım harçlarımız, Yapılarda beton zeminlerdeki bozulmaların ortaya çıktığı yerlerde, zemin kaplama ürünlerimizin tatbik edilmesinden önce bütünlüğünü sağlamak için uygulanabilir. Makinelerin ankrajı ve stabilizasyonu için çimento ve polimer esaslı hassas grotları içeren bir ürün yelpazesi sunmaktayız.
Yüksek performanslı kimyasallara ve yıpranmaya dirençli zemin kaplamaları
BASF Master Builders Solutions markası altında, ilaç sektöründe yıpranmaya ve kimyasallara dirençli olan ve en üst seviyede temizlik sağlayan anti bakteriyel zemin kaplama sistemlerini sunmaktadır. Araştırma laboratuvarlarından imalat ve üretim tesislerine kadar pürüzsüz epoksi ve poliüretan teknolojimiz agresif kimyasallara ve termal şoklara olağan üstü direnç göstermektedir.
Özel Ucrete poliüretan beton zemin kaplama sistemleri kolayca temizlenebilir ve dayanıklı zeminler için standartları oluşturur.
Her nerede kimyasal ve solventler kullanılıyorsa, bir elektrostatik boşalma riski vardır. Anti-statik zemin kaplama sistemlerimiz bu statik elektriği kontrol eden iletken özelliklerin yanında kimyasal ve solvent direnci vermek için formüle edilmişlerdir.
Üretim Alanları ve Laboratuvarlar için Zemin Kaplama Sistemi
Yüksek Performanslı, Bakteri ve Mantar Gelişimine İzin Vermeyen Yapısı Sayesinde Hijyen Standartlarına İhtiyaç Duyulan Ortamlarda Kullanıma Uygun, Düzgün Yüzey Bitişli Poliüretan Beton Kaplama Ucrete MF hakkında detaylı bilgi alın.
Ofisler ve Ortak Kullanım Alanları için Zemin Kaplama Çözümleri
Bakterio-Statik, Düz ve Mat Yüzey Bitişli, Düşük Emisyonlu, Poliüretan Esaslı, Self-Leveling Konfor Kaplama Sistemi MasterTop 1325 hakkında detaylı bilgi alın.
Teras Su Yalıtım Sistemi
Sprey Makinası İle Uygulanan Çatlak Köprüleyen Teras Su Yalıtım Sistemi MasterSeal Roof 2111 hakkında detaylı bilgi alın.
Açık Otopark Su Yalıtım ve Kaplama Sistemi
Yüksek Aşınma ve Çatlak Köprüleme Özelliğine Sahip Sprey Makinası İle Uygulanan Otopark Kaplama Sistemi MasterSeal Traffic 2205 hakkında detaylı bilgi alın.
Trafiğe Hızlı Açılması Gereken Beton Zeminler için Kullanılan Beton Tamir Harcı
Hızlı Priz Alan, Ultra Yüksek Dayanımlı, Büzülmeyen, Lif Takviyeli, Akışkan Tamir Harcı MasterEmaco T 1200 PG hakkında detaylı bilgi alın.

İlgili Çözümler