Proje Sahipleri / Yatırımcılar

Proje Sahipleri / Yatırımcılar

BASF altında Master Builders Solutions markası yapı projeleri için ürün sistemlerinin en geniş portföyünü tedarik eder. Müşterilerimizle bağlantı kurarak, proje sahiplerine, yatırımcılara ve gayrimenkul komisyoncularına destek sağlıyoruz. Kişiye özel önerilerimiz ve çözümlerimizi sektördeki lider ürünlerimiz ve küresel uzmanlık ile birleştirerek proje sahiplerinin ve yatırımcıların tasarım ve verimlilik ihtiyaçlarını karşılar.
İster yeni bir yapı, isterse yenilenme, tadilat ya da yapısal bir bakım için olsun, BASF uzmanları başarının anahtarının başlangıçtan itibaren her bir projeyi anlamakta ve değerlendirmekte yattığını bilmektedir. Tecrübeli teknisyenlerimiz kapsamlı stratejiler geliştirmek için her bir şantiyenin özel gereksinimlerini, yerel koşullara bağlı olarak değerlendirir.
BASF’nin yenilikçi ürünleri ve çözümleri müşterilerin zamandan ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olur. Yapıların çok az ya da hiçbir gecikme olmadan çabucak ve verimli bir şekilde inşa edilmesini ve renovasyonunu sağlar. Dayanıklılık konusundaki çözümlerimiz bakım periyotlarının uzamasına katkı sağlar ve daha ekonomik olmasıyla proje sahibinin yatırımdan daha yüksek bir gelir faydası elde etmesini sağlar. Ayrıca, LEED, BREEAM ve DGNB gibi derecelendirme sistemleri tarafından çevresel anlamda onaylanmış ürünler geliştirerek müşterilerin sürdürülebilir yapılar gerçekleştirmesine yardımcı olur.
Kendisi de endüstriyel bir yatırımcı olan BASF başarılı yapı projelerinde neyin önemli olduğunu bilir. Bu nedenle planlamada ki vurgumuza risk yönetimi dahildir. Bir yatırımcı ya da proje sahibi olarak, BASF tarafından eğitilmiş tavsiye edilen uygulamacılar ile profesyonel işçilik ve kusursuz kurulumu garanti eden tamamen uyumlu ürün sistemlerini kullanarak risklerinizi azaltmada size yardımcı oluruz.
Beton Koruma
Beton Onarımı
Beton Üretimi
Zemin Kaplama
Yenilikler
Konutlar için çözümler
Konut dışı çözümler
Çok katlı otoparklar için çözümler
Köprüler, Demiryolu Ve Yollar İçin Çözümler
Su Kaynakları Endüstrisi İçin Çözümler
Kimyasal Endüstriler İçin Çözümler
Yiyecek Ve İçecek Endüstrisi İçin Çözümler
İlaç Endüstrisi İçin Çözümler
Elektronik Endüstrisi İçin Çözümler
Deniz Yapıları İçin Çözümler

İlgili Çözümler