Enerji Üretim Endüstrisi

Enerji Üretim Endüstrisi

Güvenli ve dayanıklı beton çözümleri
Enerji üretim endüstrisinin, çarpma ve vibrasyondan kaynaklı hasarların yanında diğer yıpratıcı unsurların, nemin ve agresif ortamların saldırılarına dayanabilen daha üstün, yüksek dayanımlı beton ihtiyacını karşılamak için yüksek talepleri bulunmaktadır.

Master Builders Solutions (MBCC Group) markası, azaltılmış geçirgenlik ve büzülme, optimize çalışılabilirlik, daha uzun servis süresine katkı yapacak olan performans artırıcı katkı maddeleri ve betonun dayanıklılığını daha fazla artırmak için özgün su azaltıcı özellikleri bulunan yeni nesil akışkanlaştırıcı sunar.

Deneyimli beton uzmanlarımız enerji üretim endüstrisi için zamana karşı test edilmiş çözümler sağlamak maksadıyla proje bazında müşterilerimizle çalışmaktadır. Uzmanlığımız dünya çapında enerji üretim yapılarına daha uzun bir ömür ve güvenlik sağlamak için doğru ve projeye özel ürün çözümlerinin seçilmesini sağlamakta yardımcı olur.

MasterGlenium: Yüksek aralıkta su azaltıcı katkı maddeleri.
MasterRheobuild: Reoplastik özelliklerde yüksek aralıkta su azaltıcı katkı maddeleri.

Karmaşık yapılara bakım yapma, onarım ve koruma
Modern dünyamızın sürekli artan bir enerji talebi vardır. İstatistikler 2030 yılı itibariyle %40 daha fazla birincil enerjiye ihtiyaç duyacağımızı gösteriyor. Enerji Üretim Endüstrisi için çözümlerde dünya lideri olarak BASF’nin Master Builders Solutions uzmanları, endüstrinin gereklerini ekonomik, güvenilir ve sürdürülebilir biçimde yerine getirmek için müşterilerimizle ortaklık yapar.

BASF’nin Master Builders Solutions ürünleri dünyadaki enerji üretim tesislerinin performansını ve dayanıklılığını sağlar ve artırır.
Master Builders Solutions markası enerji üretim tesislerinin ve yapılarının yapısal dayanıklılığını ve performansını sağlayan ve artıran onarım ve koruma ürünlerinin kapsamlı bir yelpazesini içermektedir. Ürünlerimiz ve çözümlerimiz açık deniz rüzgar enerjisi gibi daha yeni alternatif enerjilerin genişlemesini desteklemesinin yanında geleneksel enerji üretim endüstrisinin gereklerini karşılar.

Yapı sektöründeki 100 yıldan fazla tecrübesine dayanan BASF’nin üstün teknik servis elemanları karmaşık onarımları gerçekleştirerek ve yapısal bütünlüğü optimize ederek ağır koşullara ve agresif ortamlara dayanabilen ve maliyetleri aşağıda tutan yaratıcı çözümleri ve ürünleri sağlar.

 • MasterProtect
 • MasterEmaco
 • MasterInject
 • MasterBrace
En çok gerek duyulan yerlerde yorulmaya dirençli grout harcı çözümleri
BASF’den Master Builders Solutions uzmanları, enerji üretim endüstrisinin taleplerini karşılamak için son derece dayanıklı grout önerisi tasarlamışlardır. Ekstrem ortamlara ve koşullara katlanmak için özgün olarak formüle edilmiş bu grout çözümleri nükleer radyasyona, titremeye ve ekstrem sıcaklık dinamiklerine güvenilir bir şekilde dayanabilir.

Kolayca uygulanmak için ve ekonomik kurulumlar için tasarlanmış olan MasterFlow groutları, çarpma ve titreşimlere son derece dirençlidir. Teçhizatın sabitlenmesini sağlarken, servise açılma süresini kısaltıp, makineler için yük kaldırma desteğini yerine getirirler.

Global olarak en hızlı büyüyen sektörlerden birisi olan rüzgar enerjisi yenilenebilir enerji üretimidir. BASF son derece yüksek dayanımlı, yorulmaya dirençli grout harçlarında MasterFlow ürün yelpazesini geliştirerek rüzgar enerjisi endüstrisinin daha başarılı olmasına yardımcı olur. Kıyıda ve açık denizde rüzgar tribünlerinin kurulumunda grout için özel şekilde formüle edilerek aşırı titreşimleri emmekle beraber agresif sıcaklık değişikliklerine, dinamik kuvvetlere ve yüksek rüzgara dayanabilmektedirler.

 • Başlık 1
  Başlık 1

  İçerik 1

  Başlık 2
  Başlık 2

  İçerik 2

  Başlık 3
  Başlık 3

  İçerik 3

  Başlık 4

  İçerik 4

 • Başlık 4
  Başlık 3
  Başlık 2
  Başlık 1
 • Açıklama
 • Nükleer Güç Santralleri Broşürü

İlgili Çözümler