Su Yönetimi Endüstrisi

Su Yönetimi Endüstrisi

Su yaşamın ana kaynağıdır, sağlık ve gelişim için gereklidir. BASF’nin Master Builders Solutions markası altında, agresif ortamlara direnci sağlayan, kısıtlı kaynakların korunmasına yardım eden ve yüksek hızlı inşaatı tesis eden uygun çözümlerle bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.

Hata yapmak için küçük bir payın olduğu bu zorlu endüstride, BASF’nin Master Builders Solutions markası altındaki MasterSeal ürünü, içme suyu ve atık su yapılarının yaşam döngüsünü uzatacak ve güvenle muhafaza edecek su yalıtım ürünlerini içermektedir.

BASF’nin kanıtlanmış su yalıtımı ve yalıtım malzeme teknolojisi kimyasal saldırılara ve sert koşullara olağanüstü dirençli uzun ömürlü koruyucu membranları geliştirerek çevreye göre uyarlanmıştır. Geniş su yalıtım portföyümüz ve teknolojimiz dayanıklı çözümler yaratır ve en iyi maliyetle en kısa süre gerektiren doğru sistemin kurulduğunu garanti eden bir yerel uzman takımıyla desteklenmektedir.

Neden Su Yalıtımına İhtiyacınız Var?
Bütün yapı montajları eklem yeri gerektirir. Eklem yerlerinin birleşim noktaları su kaçakları açısından oldukça hassastır. Master Builders Solutions hemen hemen bütün yapılardaki eklemlere, boşluklara ve çatlaklara doğru bir şekilde hitap eden yalıtım malzemelerinin kapsamlı bir portföyünü sunmaktadır. Bu yalıtım malzemeleri suyun, nemin ya da pisliklerin yapıya girmesini engellerken, iki ya da daha fazla yüzeyin hareketine olanak sağlamak için sıkı bir bağ oluşturur. Bu bağlar aşırı hareket ve nemlerde bile, yapının bütünlüğünü koruyarak su ve kimyasal saldırılara dayanıklı biçimde direnir.

Hızlandırılmış uygulama, dayanıklı beton, küresel uzmanlık
BASF tarafından Master Builders Solutions markası altında geliştirilen yeni nesil katkı malzemeleri teknolojisi, özel karışımlı geçirgenlik azaltıcı katkı maddelerini ve bitiş işlemlerini optimize eden, doldurmayı geliştirmek için yardım eden, betonun yoğunluğunu ciddi ölçüde artıran gelişmiş geciktirici akışkanlaştırıcılar içerir.

Güvenebileceğiniz onarımlar ve koruma
Master Builders Solutions'ın barajlar, kanallar, su kemerleri, su tankları, atık su tesisleri ve su içeren diğer sistemler için onarım ve koruma çözümleri sağlamada uzun bir geçmişi vardır.

Yüksek performanslı beton ürünleri için çözümler, tatlı su ve/veya düşük pH ile karşılaşılan içme suyunun yıpratıcı özelliklerine dirençli olmanın yanında yüksek sülfat ve kimyasal direnç vermek için özel olarak formüle edilmiştir ve tehlikeli maddeler içermezler.

İlgili Çözümler