Şartname Hazırlayıcılar

Şartname Hazırlayıcılar

Master Builders Solutions markası altında BASF inşaat projeleri için en geniş ürün sistemleri portföyünü tedarik eder. Müşterilerimizle iletişim kurarak, mühendislere, mimarlara ve tasarımcılara odaklınmış destek sağlarız. Kişiye özel tavsiyelerimiz ve çözümlerimiz tasarım ve teknik şartnamelerinizin gerekleriyle uyuşan pazarda öncü ürünler ve küresel uzmanlıkla birleşmektedir.
İster yeni inşaat, yapısal bakım isterse de yenileme işi için, BASF Pazar öncüsü ürünleri ve küresel uzmanlığı birleştiren rakipsiz bir portföyü sunar. Uzman teknik destek ekibimiz en uygun stratejiyi belirlemek için mimarlar, tasarımcılar, şartname hazırlayıcılar ve mühendislerle birlikte çalışır. Müşterilerimizle iletişim kurarak, tecrübeli teknisyenlerimiz sürdürülebilir ve sağlam bir inşaat için kişiye özel çözümleri uygulamak maksadıyla yerel koşullara bağlı olarak her bir şantiyenin özgün tasarım özelliklerini değerlendirirler.
BASF amaca uygun çözümleri önerebilmek için müşteriler ile birlikte çalışır, bu çözümler:

  • Her bir projenin teknik şartlarını ve proje ihtiyaçlarını karşılayan
  • Ekonomik ve sürdürülebilir çözümler belirleyebilen
  • Üçüncü şahıs organizasyonlar tarafından testlerle belgelendirilmiş çevresel ürünleri tedarik eden (LEED, BREEAM, DGNB)
  • Kusursuz kurulum ve risk yönetimi sunan
  • Tamamen uyumlu ürün sistemleri sağlayan çözümlerdir.
BASF, kendisi de bir yatırımcı olarak, başarılı yapı projelerinde neyin önemli olduğunu bilir. Bu nedenle planlamada üzerinde durduğumuz hususlara risk yönetimi dahildir. BASF tarafından eğitilmiş tavsiye edilen uygulayıcıların profesyonel işçiliği garantisiyle ve tamamen uyumlu ürün sistemlerini kullanarak risklerinizi azaltmada sizi mimar, şartname hazırlayıcı, tasarımcı ve mühendis olarak destekleriz.

İlgili Çözümler