Zemin Kaplama

Zemin Kaplama

Tüm zemin sistemleri ihtiyaçlarınız için toplu çözümler

BASF, Master Builders Solutions markası ile geniş yelpazedeki uygulama ihtiyaçlarınız için özel zemin kaplaması sistemleri tedarik eder. Endüstrideki 40 yıldan fazla tecrübesiyle BASF müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan yaratıcı ve yenilikçi zemin kaplaması ürünlerinin ar-ge çalışmalarında lider konumdadır. Zemin şartları farklı olduğundan dolayı, ürünlerimiz ideal zemin çözümlerini sağlamak için , teknik ve estetik kriterleri, maliyet dengesini, zaman kısıtlamalarını ve hızlı kurulumu karşılamak için geliştirilmiştir.
MasterTop
MasterTop çimento esaslı kaplama – kum, özel çimento, renk pigmentleri ve sert agrega temelli kuru serpe yüzeyler ve sert çimento esaslı üst kaplamalar. Son derece yüksek mekanik direnç gösterirler ve bu sayede yapı projeleri için olağan üstü ekonomik çözümler getirerek fabrikalar ve depolar için oldukça uygundurlar.
MasterTop
MasterTop epoksi kaplamalar – kimyasallar, yağ, tuz ve seyreltilmiş asit gibi aşındırıcı sıvılara dirençleri, mekanik dayanımları, kolay temizlenmeleri ve estetiklerinden dolayı fabrikalarda ve depolarda sıklıkla kullanılır.
MasterTop
MasterTop Poliüretan kaplamalar – pürüzsüz zemin kaplama sistemleri çatlak ve çiziğe dirençli, UV’ye dirençli, son derece güçlü, estetik görünümlü, sürdürülebilir ve son derece dayanıklıdır. Genel olarak kamu alanları, perakende satış yerleri, eğitim ve sağlık sektörleri gibi ortamlarda kullanılır.
Ucrete
Ucrete Endüstriyel Zemin Kaplamaları – gelişmiş poliüretan zemin kaplama teknolojisi sert ortamlar içindir. 130°C’ye kadar bütünlüğünü koruyarak mekanik, kimyasal ve termal streslere son derece yüksek direnç gösterir. Çoğu katı hijyen ve temizlik kurallarını karşılamada 40 yıldan fazla sürede kendini kanıtlamıştır. Ucrete agresif ortamlarda uzun ömürlü zemin kaplaması çözümleri sağladığı için yiyecek ve içecek, kimyasal ve ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.

İlgili Çözümler