Yenilikler

Yenilikler

Yeni teknolojiler, ürünler ve kimyasal çözümler için sürekli ar-ge çalışmaları ile müşterilerimizin uzun vadeli başarılarının temellerini atıyoruz.
Master Builders Solutions markası altındaki bu ürünler, teknolojiler ve çözümler iş üretkenliğini, dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü ve böylece tüm dünyadaki yapı projelerinin sürdürülebilirliğini maksimize eder. BASF’nin küresel ar-ge ağında mevcut olan teknik bilgiyi ve teknolojilerinin güçlerini artırarak, yenilikleri, inşaat, bakım, onarım ve yapıların renovasyonu ile ilgili projeler için müşterilerin mevcut ve ortaya çıkacak olan ihtiyaçlarına uygun şekilde yönlendirir.
En son yeniliklerimizden bazıları aşağıda yer almaktadır:
Beton katkı maddelerinde yenilikler
Beton tek başına insan tarafından yapılan malzemeler içinde dünyada en çok kullanılanıdır. Yeni nesil katkı maddelerindeki yeniliklerimizle, BASF beton inşaat endüstrisinin anahtar zorluklarını karşılar, bunlar:
İşlenebilirliği destekleme
Çalışılabilirlik destekleme katkı maddeleri MasterGlenium ve MasterSure betonda olağanüstü çökme önleme sağlar.

Akıllı Dinamik Beton
Yeni nesil MasterGlenium, MasterPolyheed ve MasterMatrix daha hızlı beton dökümü ve artırılmış dayanıklılık için son derece akıcı, dayanıklı ve kendi kendine yerleşen betonu oluşturur.
Beton sertleşmesini hızlandırır
Master X-Seed teknolojisi diğer bütün beton sertleştirme metotlarından daha iyidir.

Zemin Kaplamada Yenilikler
Endüstriyel zeminleri daha hızlı uygular
Ucrete endüstriyel zemin kaplama çözümlerimizden en son zemin kaplama çözümü, UcreteFast, kurulum süresini 48 saat yerine 12 saatten daha kısa bir süreye düşürür.

Grout için yenilikler
Rüzgar değirmenleri için güvenli temel
MasterFlow 9500 Yorulma Dirençli Exagrout (Eksagrot- grout) açık deniz rüzgar tribünü kurulumlarında grout dökümü için son derece yüksek dayanımlı çimento esaslı bir harçtır (Eksagrot).

İlgili Çözümler