Yiyecek ve İçecek Endüstrisi

Yiyecek ve İçecek Endüstrisi

Minimum maliyet ve arıza süresinde hızlı onarım çözümleri
Yiyecek ve içecek işleme tesislerinde onarım çözümleri birçok zorlu faktörle karşılaşmaktadır. En önemlileri, servis arabası ve makinelerden kaynaklı genel yıpranma ve aşınma, yüksek seviyede nem, sert temizlik uygulamaları ve aşındırıcı maddelere karşı dirençli olmanın yanı sıra hızla tekrar hizmet verebilmektir. Zeminin yüzeyini hazırlamak ve yıpranmış zemini yamamak için en ideali, hızla kuruma özelliğine sahip olan onarım harçlarıdır.
MasterEmaco
Nakliye ekipmanının ve makinelerin ankrajı ve stabilizasyonu için çimento ve polimer esaslı hassas grout malzemelerinin tümünü kapsayan bir ürün yelpazesi sunuyoruz.
MasterFlow
Her tür zorluğa uygun zemin sistemleri
Master Builders Solutions markası altında BASF yiyecek ve içecek endüstrisi için dünyada öncü zemin kaplama çözümlerini sunmaktadır. Özel Ucrete poliüretan zemin kaplama sistemleri, hızlı şekilde tekrar hizmet verebilme, yapı ve yenileme için çabuk uygulamanın önemli olduğu yerlerde kolay temizlenebilir, olağan üstü dayanıklı ve pürüzsüz zeminler için standartları belirler. Kayma önleyici özellikleri güvenli çalışma ortamı oluştururken minimum eklem yeri ve yoğun geçirimsiz doğası bu sektördeki sıkı hijyen şartlarının karşılanmasını garanti eder.
Temizleme kimyasalları, buhar ve sıcak suyun kullanıldığı sert temizlik uygulamalarının olduğu yerlerde, Ucrete 130 Co sıcaklığa kadar bütünlüğünü koruyarak kusursuz termal şok direnci göstermektedir. Ayrıca, uzun ömürlü ve böylece ekonomik zemin kaplama çözümleri sağlayarak, agresif kimyasal ve mekanik streslere aşırı direnç de gösterir.
Ucrete

İlgili Çözümler