Yapıların Bakımı ve Yenilemesi

Yapıların Bakımı ve Yenilemesi

Master Builders Solutions (MBCC Group), yapıların bakımı ve yenilenmesi için çözümler üretir. Bu çözümler fabrikalardan otellere, AVM'lerden konutlara kadar birçok segmentte yer alan ürün gruplarını içermektedir. İhtiyacınız olan çözümlere hemen ulaşmak için kategorilerimizi inceleyin!

Fabrika ve Üretim Alanları Bakımı ve Yenilemeleri
Yiyecek-içecek, demir-çelik, tekstil, cam, ilaç, maden ve daha birçok farklı alanda üretim yapan tesisler için farklı çözümler geliştiriyoruz. Bu tesislerin geliştirilmesi ve yenilenmesi için Master Builders Solutions (MBCC Group) olarak, Zemin Kaplama Sistemleri, Su Yalıtımı, Grout ve Tamir Çözümleri üretiyoruz. Farklı sektörlerdeki çalışmaları, zorlu şartlar altında yürüyen tesislerin üretim ve depolama alanları için ihtiyaçları doğrultusunda doğru, güvenli ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.
Tesislerin devamlılığı ve uzun ömürlü olmasını sağlamak, işleyişini güvenli hale getirmek ve performansını artırmak amacıyla, doğru ve nitelikli bakım ve onarım çözümlerini seçmek önemlidir.

Çözümlerimiz Neler?

Zemin Çözümleri
Yüksek mukavemetli, endüstriyel zeminlerde eski betonun üzerine yeni bir kaplama oluşturarak zeminlerin yenilenmesini sağlayan MasterTop PG 135 hakkında detaylı bilgi alın.

Tamir Çözümleri
Soğuk koşullar ve soğuk depo odalarında kullanılan, sadece 2 saat içinde kullanıma açılabilen tamir harcı MasterEmaco T 1200 PG hakkında detaylı bilgi alın.

Grout Çözümleri
Çimento esaslı, tek bileşenli, kendiliğinden yerleşen, Yüksek basınç dayanımına sahip, su kusmayan, Servis süresi boyunca hava koşulları fiziksel özelliklerini değiştirmeyen, su geçirimsiz MasterFlow 928 hakkında detaylı bilgi alın.

İlgili Çözümler