Eğitim Tesisleri

Eğitim Tesisleri

BASF ve Master Builders Solutions markası (MBCC Group), okullar, kolejler, üniversiteler ve anaokullarına optimum pürüzsüz zemin kaplamalarından teras yalıtımlarına kadar birçok alanda çözümler sağlamak için iş ortaklarımız ve müşterilerimiz ile iletişime geçerek başarılı bir eğitimin temellerini atar.

Çok yönlü ve sürdürülebilir dekoratif zemin kaplaması çok çeşitli renklere sahip olarak sadece etkileyici değil, aynı zamanda bir dizi teknik ve çevresel ihtiyaçları karşılamasıyla da bilinmektedir. Bu özelliklere kimyasallara, yıpranmaya ve aşınmaya karşı direnç, konforlu, zeminde gürültüyü azaltma yoluyla seslerin kısılması, kaymaya karşı direnç ve gerekirse anti statik özellikler dahildir.

Master Builders Solutions zemin kaplama sistemlerinin uzun yaşam döngüsü ve hızlı kurulum süreleri ister inşaat için isterse de mevcut tesisin yenilenmesi ve modernizasyonu için olsun onları hem ekonomik hem de verimli yapmaktadır.

Sunduğumuz Çözümler ve Eğitim Sektörünün İhtiyaçları Neler?
Sağlıklı bir eğitim, sağlıklı ve güvenli bir ortamda gerçekleşebilir. Okulların ve kütüphanelerin ihtiyaçları olan zemin kaplamaları ve su yalıtım sistemlerini Master Builders Solutions kalitesiyle birleştiriyoruz ve sizlerin beğenisine sunuyoruz! Bakterio-statik özellikli zemin kaplamalarından, teras su yalıtım sistemlerine kadar düşünülmüş çözümlerimiz, eğitim sektöründe teknolojik ürünlerimizle ön plana çıkıyor. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizi şimdi alıp ihtiyaçlarınızı belirleyin ve kreş, okul, kütüphane gibi birçok eğitim tesisinde sunduğumuz çözümlerimizle buluşun!

Eğitim Tesisleri için Sunduğumuz Çözümler
Okullar ve derslikler için sunduğumuz çözümleri inceleyin ve ihtiyaçlarınıza şimdi karar verin!

Derslikler ve Kütüphaneler için Dekoratif Zemin Kaplaması
Poliüretan esaslı, esnek, dekoratif, çatlak örtme yeteneğine sahip kolay temizlenebilen kaplama sistemi MasterTop 1325'i inceleyin!

Laboratuvar ve Atölyeler için Zemin Kaplaması
Poliüretan esaslı, mekanik dayanımı yüksek, bakımı ve temizliği kolay kaplama sistemi MasterTop 1324'ü inceleyin!

Spor Salonu ve Anasınıfları için Zemin Kaplaması
Poliüretan esaslı, yüksek ses ve darbe emme kabiliyetine ve çatlak örtme özelliğine sahip, düz ve mat yüzey bitişli, bakterio-statik MasterTop 1327 C'yi inceleyin!

Toprağa Oturan Havuzlar için Su Yalıtım Malzemesi
Çimento ve akrilik esaslı, iki bileşenli, tam esnek su yalıtım malzemesi MasterTile WP 666'yı inceleyin!

Mutfaklar için Zemin Kaplaması
Yüksek performanslı, HACCP sertifikalı, hijyenik, kaymaz, kolay temizlenebilen, poliüretan beton Ucrete MF'yi inceleyin!

Okul Terasları için Su Yalıtım Sistemi
Poliüretan esaslı, çatlak köprüleme yeteneğine sahip, özel sprey makinalarıyla uygulanan su yalıtım sistemi MasterSeal Roof 2111'i inceleyin!

İlgili Çözümler