Çimento Üretimi

Çimento Üretimi

MasterCem ile daha fazla verim, daha yüksek performans, daha iyi sürdürülebilirlik.
BASF’den Master Builders Solutions markası, çimento üreticilerinin ihtiyaçlarına odaklanmış yüksek performanslı çimento katkılarının kapsamlı bir yelpazesini MasterCem ile sunar.
Bu bileşimler endüstrinin sürekli değişen şartlarına uyum sağlarken, müşterilerimizin üretim verimliliğini artırma ve maliyetleri azaltmasına yardımcı olmak için formüle edilmiş öğütme kolaylaştırıcı, performans artırıcılar ve özel ürünler kategorisine girmektedir.
Öğütme Yardımcıları
MasterCem, ürün grubunun bir parçası olan öğütme yardımcıları değirmen prosesi esnasında öğütme ve separatör verimliliğini artırmak, packset’i aşağı çekmek ve değirmen kapasitesini artırarak fabrika performansının iyileştirilmesi ve enerji tüketiminin düşürülmesi için kullanılırlar.
Dayanım Artırıcılar
Öğütme yardımıcılarına ek olarak MasterCem ailesinin içinde ayrıca dayanımı artıran, priz süresi ve işlenebilirliği iyileştiren, çimento kalitesini ve kalıcılığını geliştiren performans katkıları da mevcuttur.
Özel Ürünler
BASF çimento endüstrisine Master Builders Solutions altında tek şirket olarak emisyon kontrolü, alternatif yakıt kullanımı ve karbon kesiciler gibi birçok probleme geniş bir çözüm paketi sunar.
 MasterCem

İlgili Çözümler