Konutlar

Konutlar

Nerede yaşıyorsak yaşayalım, mevcut binalarımızdaki tadilatlarımız yatırımda (finansal), çevresel ve duygusal olarak büyük kazanımlar sağlar. 
Master Builders Solutions (MBCC Group) markası müşterilerimizin varlıklarının değerini ve yapısal bütünlüğünü koruyan ve pazarda öncü olan ürünleri sunar. Temellerden balkonlara ve tavanlara kadar, uzun ömürlü dayanım ve çabuk hizmet sağlamasını garanti eder.
Beton onarım harçları ve koruyucu kaplamalarımız her türlü çevresel etkilere karşı ilk savunma hattını sağlayarak şehirlere ve eski yapılara renk, özellik ve canlılık getirir ve orijinal görünümünü restore eder. Bütün beton yapılar eklem gerektirdiği için, BASF hemen hemen bütün inşaat eklemlerine hitap eden yalıtım ürünlerinin kapsamlı bir portföyünü sunar. Bu yalıtım ürünleri suyun, nemin ve pisliklerin bina yapısına girmesini engellerken bir ya da iki yüzey arasında harekete izin veren sıkı bir bağ oluştururlar. Bu dayanıklı bağlar aşırı hareketli ve nemli ortamlarda bile su ve kimyasal saldırılara direnerek yapının bütünlüğünü korur.
BASF'den Master Builders Solutions markası aşırı sıcaklıklara ve yerel koşullara dayanmaları ve çevresel etkileri minimize edilmiş sağlam, dayanıklı ve güçlü evler inşa etmeleri için beton üreticilerine yardım eden gelişkin teknolojili malzemeler sunar. Yapı kimyasallarının icat edilmesinde dünya lideri olan BASF ‘den Master Builders Solutions markası genel olarak görünümü iyileştiren ve yapıyı hızlandıran, betonun sağlamlığını ve çalışılabilirliğini geliştiren, dünya klasmanında uygun katkı maddelerini seçmek için uzun yıllara dayanan uzmanlığını yanında uygulamalı teknik destekleğini de bulundurur.
Şimdi İnteraktif Grafiğimizi İnceleyin, Hangi Ürünlerin En İyi Çözümleri Sunacağına Birlikte Karar Verelim!
Konutlar için sunduğumuz ürünleri inceleyin.
Teras Yalıtım Sistemi
Sprey Makinası İle Uygulanan Çatlak Köprüleyen Teras Su Yalıtım Sistemi MasterSeal Roof 2111 hakkında detaylı bilgi alın!
Islak Hacim Su Yalıtım Malzemesi
Elastomerik Akrilik Reçine Esaslı Su Geçirmez, Esnek Koruyucu Kaplama MasterTile WP 666 hakkında detaylı bilgi alın!
Havuz Su Yalıtım Malzemesi
Çimento ve Akrilik Esaslı, İki Bileşenli, Tam Esnek Su Yalıtım Malzemesi MasterTile WP 666 hakkında detaylı bilgi alın!
Temel Altı ve Tek Yüz Perde Yalıtım Membranı
Temel ve Perde Yalıtımı İçin Tüm Yüzeye Yapışan, Koruma Betonu Gerektirmeyen, FPO Esaslı Su Yalıtım Membranı hakkında detaylı bilgi alın!
Otopark Kaplaması için Çözümler
Otopark Kaplaması için Sunduğumuz Çözümleri İnceleyin!
Seramik Yapıştırıcı Ürünü
Çimento Esaslı, Polimer Takviyeli, Esnek ve Yüksek Performanslı Seramik ve Granit Yapıştırıcısı MasterTile FLX 24 hakkında detaylı bilgi alın!

İlgili Çözümler