Çok Katlı Otoparklar

Çok Katlı Otoparklar

Çok katlı otopark yapıları için uzman su yalıtım çözümleri
Çok katlı otoparkları koruma özellikli özgün sonuçları sağlayabilmek için Master Builders Solutions, buzun, karın ve aşırı trafiğin etkilerine, çevresel koşullardan dolayı yıpranmalara karşı yüksek performanslı, suya dayanıklı trafik membranların geniş bir yelpazesini geliştirdi. Zemin kaplama sistemleri estetik, tasarım esnekliği sunan ve mükemmel dayanım sağlayan şekilde dizayn edildiler.

Otopark projelerinin kendine has çözümlere ihtiyacı olmasından dolayı, ihtiyaçlarınızı anlayan uzman kadromuz ve özel çözümlerimiz ile yerel ve uluslararası standartları karşılayabilen doğru ürün ve sistemlerin tavsiye edilmesini garanti ediyoruz. Su yalıtım ve beton onarım ürünlerimiz uzun ömürlü ve ekonomik olup mümkün olduğunca kısa sürede yapının hizmete geçebilmesini sağlar.

Çok Katlı Otoparklar için Çözümlerimizi İnceleyin!

Açık Otopark Kaplama Sistemi
Yüksek Aşınma ve Çatlak Köprüleme Özelliğine Sahip Sprey Makinası İle Uygulanan Otopark Kaplama Sistemi

Otopark Ara Kat ve Rapmalar için Kaplama Sistemi
Poliüretan Esaslı, Yüzey Estetiği Sağlayan Otopark Kaplama Sistemi

Bariyerler için Ankraj Sistemi
Saf Epoksi (1:1) Reçine Esaslı Kimyasal Ankraj Harcı

Brüt Beton Koruma Sistemi
Emici Yüzeyler için Su İtici Malzeme

Yeşil Teraslar için Su Yalıtım Sistemi
Hibrit Poliürea Esaslı, İki Bileşenli, Elastik, Özel Sprey Makinaları İle Uygulanan Kısa Sürede Kürlenen Su Yalıtım Membranı

Hızlı Tamir için Ürünler
Hızlı Priz Alan, Ultra Yüksek Dayanımlı, Büzülmeyen, Lif Takviyeli, Akışkan Tamir Harcı

MasterSeal Su Yalıtım Ürünleri ve Mastikler - Uyum içinde Ortaklıklar, Beton Uzmanlarımız sizin için buradalar!
Fonksiyonel ve güvenli otopark yapılarının inşası için, BASF'den Master Builders Solutions markası buzlanmaya karşı tuzlar ve araç trafiğinden kaynaklı yıpranma ve aşınmanın yanı sıra donma çözülme işlemleriyle, değişen sıcaklıklara, ekstrem hava koşullarına karşı direnç sağlayan katkıların kapsamlı bir portföyünü sunar.
İleri teknolojimiz uzun süreli güvenliği ve dayanıklılığı sağlarken, betonun genel olarak görünümünü, pompalanabilirliğini ve dayanımını artırarak işçiliğin kalitesini artırmada ve inşaatı hızlandırmada beton üreticilerine yardımcı olur.

Hiçbir otopark benzer olmadığı için, güvenilir beton uzmanlarımız başarı için doğru çözümü oluşturmak ve her bir inşaat projesinin ihtiyaçlarını belirlemeye yardımcı olmak için uzun süreden beri var olan uzmanlıklarını uygulamalı teknik destekle birleştirir.


Minimal Aksama süresiyle uzman beton onarımı ve koruma stratejileri
BASF, düzgün bir şekilde onarılmış, bakılmış ve güvenli otopark yapılarının değerini bilmektedir. Servis süresindeki bir kayıp otopark sahipleri için gelir kaybına ve müşteriler için rahatsızlığa yol açar.
Günlük olarak otoparklar sürekli araç trafiğinin yarattığı yıpranma ve aşınmalara, rüzgar, yağmur, kar ve buzlanmaya karşı tuz, yağ sızıntısı ve kirlilik gibi olumsuz şartlara maruz kalırlar.
Bakımın, onarımın türüne bakmaksızın, güvenilir onarım ve koruma uzmanlarımız en kısa sürede otopark yapısının tam kapasiteyle çalışması için, ilk seferde doğru çözümü tanımlamak için yardım eder.

Hızla kuruyan onarım harçlarından beton güçlendiricilere, çatlak onarıcılara ve korozyon inhibitörlerine kadar değişen, pazarda öncü ürün yelpazemiz uzun süreli koruma ve en etkin rehabilitasyonu oluşturmada birlikte çalışabilir şekilde formüle edilmişlerdir. 

İlgili Çözümler