Sağlık ve Bakım

Sağlık ve Bakım

BASF zemin sistemleri, hijyen kurallarının çok sıkı olduğu yerlerde, bakım evlerinde, hastanelerde, kliniklerde ve bakım odalarında karşılaşılan bir dizi karmaşık zorlukları karşılayan üstün çözümler sunar.
BASF altında Master Builders Solutions (MBCC Group)  markası, yıpranma , aşınma ve kimyasallara maruz kalmış alanların dayanıklılığı dahil, konforlu yürüyüş, gürültü azaltma, antibakteriyel ve anti statik özellikleri sağlayabilen ileri sıvı uygulamalı poliüretan zemin kaplama sistemlerini - MasterTop kusursuz zemin kaplamayı - müşterilerine sunar. Pürüzsüz ve hijyenik zemin kaplamasının hiçbir eklem yeri olmadığından, bakteri büyüme riski ve su sızması minimize edilir ve yüzeyin temizlenebilirliği son derece yüksektir.
Hastane ve Bakım Alanları için Sunduğumuz Çözümleri İnteraktif Görselimizi İnceleyerek Keşfedin!
Rehabilitasyon ve Fizik Tedavi Alanları için Zemin Kaplama Sistemi
Yüksek Ses İzolasyonu, Bakterio-Statik, Elastik, Düz ve Mat Yüzey Bitişli, Düşük Emisyonlu (AgBB Uyumlu), Poliüretan Esaslı Zemin Kaplama Sistemi
Hasta Odaları için Dekoratif ve İşlevsel Zemin Kaplama Sistemi
Bakterio-Statik, Düz ve Mat Yüzey Bitişli, Düşük Emisyonlu, Poliüretan Esaslı, Self-Leveling Konfor Kaplama Sistemi
Ameliyathaneler ve Yoğun Bakım Odaları için Zemin Kaplama Sistemi
Düşük Emisyonlu, Anti-Statik/ESD, Düzgün Yüzey Bitişli, Poliüretan Esaslı, Self-Leveling Zemin Kaplama Sistemi
Lobi ve Ortak Kullanım Alanları için Zemin Kaplama Sistemi
Dekoratif, Düz ve Mat Yüzey Bitişli, Düşük Emisyonlu, Bakterio-Statik, Poliüretan Esaslı, Self-Leveling Konfor Kaplama Sistemi
WC, Banyo ve Duşlar için Su Yalıtım Membranı
Çimento ve Akrilik Esaslı, İki Bileşenli, Tam Esnek Su Yalıtım Malzemesi
Teraslar için Su Yalıtım Sistemi
Sprey Makinası ile Uygulanan, Çatlak Köprüleme Kapasitesine Sahip Teras Su Yalıtımı Sistemi
​Mutfak gibi, sıcak su, buhar ve temizleme kimyasallarının kullanıldığı sert temizleme sistemlerinin olduğu yerlerde Ucrete zemin kaplaması yüksek sıcaklıklara, agresif kimyasallara ve mekanik streslere azami direnci gösterir. Bunlara ilaveten, bütün zemin kaplamaları hem güvenli pozitif konforlu ve dekoratif bir zemin kaplaması yaratmak suretiyle hem de kayma önleyici özellikler için uyarlanabilir tasarım opsiyonları ve geniş yelpazede renkler sunar. Hem inşaatlarda hem de yenileme çalışmalarında, son derece dayanıklı ve sürdürülebilir zemin kaplaması sistemlerimiz çabucak kurulup uygulanabilmesiyle kamusal alanların, bakım alanlarının ve hasta odalarının en az rahatsızlık verecek şekilde sağlar.

İlgili Çözümler